

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 484757 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 270 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 270 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, błyszczące |
| Wzór | w kwiaty |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 900 g |
Elegancka zasłona uszyta z wysokiej jakości tkaniny welwetowej, która wyróżnia się miękkością, przyjemną strukturą oraz szlachetnym wyglądem. Delikatny połysk materiału subtelnie podkreśla charakter wnętrza, tworząc efekt dekoracyjnej oprawy okna.
Zasłona została zdobiona błyszczącym nadrukiem, który nadaje całości wyrafinowanego i luksusowego akcentu. Wzór pięknie prezentuje się na gładkim welwecie, tworząc harmonijną i elegancką kompozycję.
Zastosowana taśma marszcząca z funkcją tunelu umożliwia zawieszenie zasłony zarówno na żabkach lub haczykach, jak i bezpośrednio na karniszu rurowym. Takie rozwiązanie pozwala na estetyczne ułożenie tkaniny i łatwe dopasowanie do różnych systemów montażu.
Zasłona doskonale sprawdzi się w salonie, sypialni oraz w eleganckich wnętrzach o charakterze nowoczesnym i klasycznym.
Cechy produktu:
Zasłony na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Dane techniczne:
| Prasować bez pary | |
| Pranie ręcznie | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

