

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 481516 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, błyszczące |
| Wzór | w kwiaty |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
Ekskluzywna zasłona uszyta z wysokiej jakości welwetu to idealny wybór do wnętrz, w których liczy się styl, elegancja i subtelny blask. Delikatny kwiatowy nadruk w stonowanej kolorystyce harmonijnie łączy się z dekoracyjnymi szampańskimi akcentami, tworząc efekt luksusu i ponadczasowej klasy.
Miękka, aksamitna struktura welwetu pięknie układa się na oknie, nadając wnętrzu przytulności i głębi. Zasłona świetnie sprawdzi się zarówno w salonie, jak i w sypialni czy eleganckim gabinecie.
Zastosowany system zawieszenia na metalowych przelotkach zapewnia szybki montaż oraz estetyczne, regularne ułożenie materiału w miękkie fale. Zasłona swobodnie przesuwa się po karniszu drążkowym i prezentuje się efektownie zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach.
Zasłony na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Cechy produktu:
Dane techniczne:
| Prasować bez pary | |
| Pranie ręcznie | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

