

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 386836 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 270 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 270 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Średnica wew. przelotki | 4 cm |
| Średnica zew. przelotki | 6 cm |
| Rodzaj tkaniny | zaciemniające, matowe, poliestrowe, gładkie, dimout |
| Wzór | jednokolorowe, modne |
| Gramatura materiału | 210 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 930 g |
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 270 cm
skład: 100% poliester
ilość przelotek: 8 szt.
średnica przelotki: 4 cm
stopień zaciemnienia: 70-80%
gramatura: 210 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 5%
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

