

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 350453 |
|---|---|
| Rozmiar | 135 x 270 cm |
| Szerokość towaru | 135 cm |
| Wysokość towaru | 270 cm |
| Stopień zaciemnienia | o dużym stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Szerokość taśmy | 7 cm |
| Wypustka nad taśmą | 3 cm |
| Rodzaj tkaniny | zaciemniające, matowe, poliestrowe, gładkie, dimout |
| Wzór | jednokolorowe, modne |
| Gramatura materiału | 210 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 868 g |
Dane techniczne:
szerokość: 135 cm
wysokość: 270 cm
skład: 100% poliester
szerokość taśmy: 7 cm
wysokość wypustki nad taśmą: 3 cm
stopień zaciemnienia: 80-90%
gramatura: 210 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 5%
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie suszyć | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować |
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

