

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 424162 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 270 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 270 cm |
| Stopień zaciemnienia | o małym stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Szerokość taśmy | 8 cm |
| Wypustka nad taśmą | 3 cm |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, poliestrowe |
| Wzór | jednokolorowe, melanżowe |
| Gramatura materiału | 205 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 1030 g |
Zasłona z tkaniny z efektem melanżu o płóciennym splocie, w odcieniu stonowanego beżu z efektem melanżu sprawdzi się w modnym wnętrzu, wnosząc do niego nutę spokoju i wyciszenia. Świetnie pasuje do nowoczesnych wnętrz, urządzonych w palecie monochromatycznych szarości. Z pewnością przypadnie do gustu wielbicielkom naturalnych dekoracji. Sprawdzi się również w aranżacji w stylu rustykalnym oraz w stylu eko. Zasłona o luźnym splocie delikatnie osłania okno, subtelnie filtrując światło słoneczne, co sprawia, że zasłona nie zaciemnia pomieszczenia i zapewnia wnętrzu przyjemną atmosferę. Taśma marszcząca z funkcją tunelu, daje możliwość powieszenia zasłon za pomocą żabek lub haczyków, a także na karniszu drążkowym.
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 270 cm
skład: 100% poliester
szerokość taśmy marszczącej: 8 cm
wysokość wypustki nad taśmą: 3 cm
gramatura: 140 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 5%
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

