

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 486843 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 270 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 270 cm |
| Stopień zaciemnienia | o małym stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Rodzaj tkaniny | ekologiczne, poliestrowe |
| Wzór | jednokolorowe, melanżowe |
| Gramatura materiału | 205 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 1030 g |
Elegancka zasłona uszyta z miękkiej, przyjemnej w dotyku tkaniny, wyróżniającej się widocznym, naturalnym splotem i subtelnym efektem melanżu. Struktura materiału nadaje całości szlachetnego, tekstylnego charakteru i sprawia, że zasłona prezentuje się niezwykle estetycznie w aranżacji okiennej.
Tkanina doskonale się układa, tworząc miękkie, regularne fale, które podkreślają elegancki wygląd wnętrza. Zastosowana taśma marszcząca umożliwia łatwe dopasowanie stopnia marszczenia oraz montaż na różnych systemach zawieszenia.
Zasłona doskonale sprawdzi się w salonie, sypialni oraz przestrzeniach, w których liczy się harmonia, naturalna estetyka i ponadczasowy styl.
Cechy produktu:
Zasłony na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Dane techniczne:
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

