

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 441918 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Rodzaj tkaniny | ekologiczne, poliestrowe, lniane |
| Wzór | w kwiaty |
| Gramatura materiału | 220 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 15% LEN, 85% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 600 g |
Zasłona MIRA z dodatkiem naturalnego lnu zdobiona nadrukiem delikatnych polnych kwiatów w naturalno-brązowej tonacji, to dekoracja idealnie pasująca do stylu eko. Naturalny splot o strukturze płótna sprawia, że zasłona subtelnie osłania okno, a tkanina nie zaciemnia wnętrza lecz delikatnie filtruje światło, wprowadzając do wnętrza przyjemną atmosferę. Pięknie będzie się komponować z lekkimi firanami o naturalnym splocie np. z etaminy lub batystu. Idealnie będzie się prezentować również we wnętrzu nowoczesnym, czy w stylu skandynawskim. Praktyczne przelotki sprawiają, że zmiana dekoracji okiennej trwa tylko krótką chwilę, a po zawieszeniu na karniszu zasłona układa się w miękkie i regularne fale.
Zasłony na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 250 cm
skład: 15% len, 85% poliester
ilość przelotek: 8 szt.
średnica przelotki: 4 cm
gramatura materiału: 220 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 3%

