

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze
| SKU | 366818 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Średnica wew. przelotki | 4 cm |
| Średnica zew. przelotki | 6 cm |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, matowe, poliestrowe, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe, modne, ekskluzywny |
| Gramatura materiału | 290 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 1228 g |
Kolekcję modnych zasłon zaprojektowano z luksusowej, miękkiej welwetowej tkaniny o aksamitnej strukturze, która ze względu na swoją gęstość oraz grubość dobrze kryje Twoje okna, ale również zapewnia optymalną ochronę przed światłem słonecznym, stopień zaciemnienia wynosi 50-70 %. Zastosowanie zasłonie aż 10 szt. przelotek sprawia, że tkanina bardzo ładnie się układa, tworząc po zawieszeniu regularne fale, a zakładanie i zdejmowanie dekoracji jest szybkie i proste. Wysoka gramatura 290g/m2 oraz gładka, półmatowa powierzchnia i aksamitna struktura tkaniny sprawiają, że zasłona zjawiskowo odbija światło i znakomicie prezentuje się po zawieszeniu. Gładka tkanina w jednolitym kolorze sprawia, że takie zasłony to uniwersalna dekoracja pasująca zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych, tworząca subtelne tło dla aranżacji wnętrza. Stosując się do instrukcji konserwacji masz pewność, że po praniu tkanina nie kurczy się ani nie wymaga pracochłonnego prasowania. Szczerze polecamy.
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 250 cm
skład: 100% poliester - welwet
średnica przelotki: 4 cm
ilość przelotek: 10 szt.
stopień zaciemnienia: duży
gramatura: 290 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 5%
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

