

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 480213 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 270 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 270 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Rodzaj tkaniny | matowe |
| Wzór | melanżowe |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 500 g |
Gotowa zasłona wykonana z tkaniny o widocznym, naturalnym splocie to doskonałe połączenie prostoty i elegancji. Melanżowa struktura materiału nadaje jej subtelnej głębi koloru i sprawia, że pięknie komponuje się z różnymi stylami wnętrz. Zasłona została wyposażona w taśmę marszczącą, która umożliwia łatwe zawieszenie i estetyczne ułożenie fałd na karniszu. To uniwersalna dekoracja okna, idealna do salonu, sypialni czy jadalni.
Cechy produktu:
zasłona z tkaniny o naturalnym splocie
melanżowa struktura materiału
subtelny, uniwersalny wygląd
sposób zawieszenia: taśma marszcząca
łatwa w montażu i układaniu
pasuje do różnych aranżacji wnętrz
idealna do salonu, sypialni i jadalni
Zasłony na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Dane techniczne:
| Prasować bez pary | |
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

