

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 484088 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 270 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 270 cm |
| Stopień zaciemnienia | o małym stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Rodzaj tkaniny | matowe, etaminowe, poliestrowe, półprzezroczyste |
| Wzór | jednokolorowe, w deszczyk |
| Gramatura materiału | 120 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 400 g |
Zasłona o luźnym splocie mikro siateczki, wykonana z matowej etaminy w stylu eko, wprowadza do wnętrza lekkość i naturalny klimat. Subtelny efekt „deszczyku” nadaje jej wyjątkowej dekoracyjności, a luźny splot pozwala światłu delikatnie przenikać do pomieszczenia. Zasłona wyposażona w taśmę marszczącą, dzięki której materiał układa się równomiernie i efektownie. Idealna do salonu, sypialni czy pokoju dziecięcego.
Cechy produktu:
Materiał: matowa etamina
Splot: luźny mikro siateczki
Styl: eko, naturalny, lekki
Efekt: deszczyku
Sposób zawieszenia: taśma marszcząca
Przepuszczalność światła: delikatna, wnętrze pozostaje jasne
Zastosowanie: dekoracja okien, aranżacja salonu i sypialni
Zasłony na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Dane techniczne:
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

