

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 483766 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o małym stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Rodzaj tkaniny | matowe, etaminowe, poliestrowe, półprzezroczyste |
| Wzór | jednokolorowe, w deszczyk |
| Gramatura materiału | 120 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
Delikatna zasłona o luźnym splocie mikro siateczki w stylu eko, wykonana z matowej etaminy. Subtelny efekt „deszczyku” dodaje lekkości i elegancji każdej aranżacji okiennej. Zasłona jest wyposażona w przelotki, które ułatwiają jej zawieszenie na karniszu, zapewniając równomierne fałdowanie materiału i nowoczesny wygląd. Idealna do salonu, sypialni czy pokoju dziecięcego.
Zasłony na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Cechy produktu:
Materiał: matowa etamina
Splot: luźny mikro siateczki
Styl: eko, naturalny
Efekt wizualny: deszczyku
Sposób zawieszenia: przelotki
Przepuszczalność światła: delikatna, wnętrze pozostaje jasne
Zastosowanie: dekoracja okien, aranżacja salonu i sypialni
Dane techniczne:
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

