

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 457488 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, zaciemniające, błyszczące, poliestrowe |
| Wzór | przecierane, w marmurek, modne |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 700 g |
Podkreśl szyk eleganckiego wnętrza welwetowymi zasłonami z szampańskim marmurowym wzorem. Zasłona MOLLY z przecieranym złotym nadrukiem na miękkiej welwetowej tkaninie dodaje wnętrzu szyku i modnie je dekoruje. Grubsza i puszysta tkanina o gęstym splocie i gramaturze 200 g/m2, dobrze kryje okno, zapewniając prywatność oraz przyjemny klimat w dekorowanym pomieszczeniu. Zasłona wspaniale udekoruje nowoczesne wnętrze, szczególne to zaaranżowane w stylu glamour, lub w stylu klasycznym dodając pomieszczeniu niezwykłego blasku. Stosując się do instrukcji konserwacji masz pewność, że po praniu tkanina nie kurczy się ani nie wymaga pracochłonnego prasowania.
Zasłony na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Cechy produktu:
Materiał: wysokiej jakości welwet
Wzór: subtelny, błyszczący marmurkowy efekt
Kolor przelotek: złoty
Rodzaj zawieszenia: przelotki (metalowe)
Efekt dekoracyjny: elegancki połysk, efekt głębi i struktury
Łatwa w montażu i użytkowaniu
Pasuje do wnętrz: klasycznych, glamour, nowoczesnych, art déc
Dane techniczne:
| Prasować bez pary | |
| Pranie ręcznie | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

