

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka -1-2 dni robocze.
| SKU | 410934 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 270 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 270 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | taśma/szelki |
| Szerokość taśmy | 8 cm |
| Wypustka nad taśmą | 3 cm |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, poliestrowe |
| Wzór | w kwiaty, kolorowy |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 900 g |
Zasłona z botanicznym wzorem w Twoim salonie! Zainspiruj się motywem barwnej roślinności, stwórz oryginalną oprawę Twoich okien. Zasłona z puszystego welwetu prezentuje trójwymiarowy botaniczny wzór , który przykuwa uwagę i z pewnością zainteresuje każdego, kto szuka nowości wśród wzorów i kolorów. Kwiaty i rośliny przedstawione na całej długości zasłony stworzą doskonałe połączenie ze ścianami w jasnych, pastelowych kolorach różu czy szarości.
Nowoczesny nadruk metodą digital print sprawia, że nadruk sprawia wrażenie trójwymiarowości, dzięki temu kwiaty wyglądają jak żywe, a kolory są intensywne i trwałe. Grubszy welwetowy materiał skutecznie chroni okno przed nadmiarem promieni słonecznych, gwarantując miłą atmosferę we wnetrzu.
Taśma marszcząca to praktyczny i ponadczasowy sposób wieszania zasłon, który dostosowany jest do szyny sufitowej oraz do karnisza drążkowego z żabkami lub agrafkami. Zasłona posiada taśmę marszczącą oraz ukryte szelki, które dają możliwość włożenia w nie drążka karnisza bez potrzeby użycia żabek czy agrafek. Wprowadź niezwykłe wzory do aranżacji swego domu!
Zasłony na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 270 cm
skład: 100% poliester
szerokość taśmy marszczącej: 8 cm
wysokość wypustki nad taśmą: 3 cm
gramatura: 200 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 5%
| Prasować bez pary | |
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

