

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 5-7 dni roboczych
| SKU | 460698 |
|---|---|
| Rozmiar | 150 x 50 cm |
| Szerokość towaru | 150 cm |
| Wysokość towaru | 50 cm |
| Sposób zawieszenia | Tunel |
| Rodzaj tkaniny | z woalu, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 2% |
Zazdrostka VIOLET to niezwykle elegancka ozdoba okiennej przestrzeni, dodająca wyrafinowanego uroku każdemu wnętrzu. Wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny typu woal która charakteryzuje się lekkością i subtelnym połyskiem. Tkanina nadaje pomieszczeniu delikatny filtr światła, zapewniając jednocześnie prywatność a przy tym emanuje subtelnością i klasyką. Jej wyjątkowy design został podkreślony atłasową lamówką, która nadaje całej kompozycji luksusowego wykończenia. Zazdrostka została starannie uszyta na tunelu, co zapewnia łatwą możliwość zawieszenia na drążku do zazdrostek. Nad tunelem umieszczono również wypustkę ozdobną, która dodaje jej jeszcze więcej wyjątkowego charakteru i finezji. Dzięki swojej wyjątkowej strukturze i starannemu wykonaniu zazdrostka nie tylko pełni funkcję dekoracyjną, ale także nadaje pomieszczeniu wyjątkowy, wyszukany styl.
Dane techniczne:
szerokość: 150 cm
wysokość: 50 cm
szerokość tunelu: 2 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 47 g/m2
sposób mocowania: tunel
wysokość wypustki nad tunelem: 2 cm
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

