

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 473436 |
|---|---|
| Rozmiar | 150 x 30 cm |
| Szerokość towaru | 150 cm |
| Wysokość towaru | 30 cm |
| Sposób zawieszenia | szelki |
| Rodzaj tkaniny | etaminowe |
| Wzór | świąteczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
Świąteczna zazdrostka uszyta z lekkiej i półtransparentnej etaminy to idealna dekoracja kuchennego lub jadalnianego okna. Jej powierzchnię zdobi nadruk gwiazd betlejemskich, które nadają wnętrzu eleganckiego, świątecznego charakteru i wprowadzają przytulny, bożonarodzeniowy klimat.
Zazdrostka wyposażona jest w praktyczne szelki, dzięki którym można ją szybko i wygodnie zawiesić na drążku do zazdrostek. To rozwiązanie sprawia, że firanka pięknie się układa i od razu ozdabia wnętrze.
Cechy produktu:
materiał: etamina (lekka, przewiewna, półtransparentna),
zdobienie: nadruk gwiazd betlejemskich,
sposób zawieszenia: szelki na drążek do zazdrostek,
produkt gotowy do zawieszenia,
idealny akcent świąteczny do kuchni lub jadalni.
Dane techniczne:
wysokość: 30 cm
szerokość: 150 cm
skład: 100% poliester
tolerancja rozmiaru: +/-3%
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

