

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 390874 |
|---|---|
| Rozmiar | 150 x 60 cm |
| Szerokość towaru | 150 cm |
| Wysokość towaru | 60 cm |
| Sposób zawieszenia | Tunel |
| Rodzaj tkaniny | etaminowe |
| Wzór | w kwiaty, z nadrukiem |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 700 g |
Dane techniczne:
szerokość: 150 cm
wysokość: 60 cm
szerokość tunelu: 2 cm
skład: 100% poliester - etamina
gramatura: 110 g/m2
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

