Adresy salonów

Salon Kraków
M1
Al. Pokoju 67
Telefon:
tel. +48 519 543 956
E-mail:
salon.krakow@eurofirany.com.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek9:00 - 21:00
Wtorek9:00 - 21:00
Środa9:00 - 21:00
Czwartek9:00 - 21:00
Piątek9:00 - 21:00
Sobota9:00 - 21:00
Niedziela10:00 - 20:00Znajdziesz nas również tutaj:
Eurofirany - Google Maps Eurofirany - Blog Eurofirany - Facebook Eurofirany - Instagram Eurofirany - Pinterest Eurofirany - You Tube
Zapisz się do Newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłki wiadomości typu Newsletter oraz potwierdzam, iż zapoznałam/em się z Informacjami dla subskrybentów usługi Newsletter oraz Polityką prywatności.
Brak wymaganych danych!
Chcesz obejrzeć nasze produkty na żywo? Potrzebujesz porady dotyczącej wystroju okna?
Chcesz zamówić dekoracje szyte na miarę?
Zapraszamy do naszego salonu lub na stronę szycia www.eurofirany.com.pl/szycie

Zasłony, firany, dekoracja okien Kraków

 

Firma Eurofirany od lat towarzyszy swoim klientom w doborze tekstyliów, firan, zasłon i produktów typu home & decor do wystroju mieszkań i domów. Znakiem rozpoznawczym marki Eurofirany stały się wysokogatunkowe tkaniny oraz profesjonalne doradztwo w zakresie szeroko pojętej aranżacji wnętrz. Doświadczenie i wysoka jakość oferowanych produktów sprawiły, że Eurofirany stały się idealnym partnerem do przeprowadzania aranżacyjnych metamorfoz i urządzania modnych, pięknych wnętrz. Salon franczyzowym Eurofirany w Krakowie  także z powodzeniem sprawdza się w tej roli.

 

Oferta sklepu Eurofirany

 

Dostępny w salonie franczyzowym Eurofirany w Krakowie asortyment to przede wszystkim firany i zasłony z najwyższej jakości materiałów, wśród których znalazły się tkaniny zaprojektowane przez ikony świata mody - Evę Minge i Pierre Cardin. Poszukującym eleganckiego stylu i wyrafinowanego piękna salon oferuje nie tylko gotowe zasłony i firany w różnorodnych wzorach i kolorach, ale także kompleksowe aranżacje okienne uszyte na miarę. Praktyczne i estetyczne walory naturalnych tkanin mogą więc zostać wyeksponowane w dekoracji dla każdego rozmiaru i kształtu okna. W ofercie salonu w Krakowie  znajdziesz także szerokie spektrum produktów branży home & decor - ekskluzywne tekstylia: pościel, ręczniki, poduszki, obrusy oraz wyjątkowe dodatki - stylowe lampy, nowoczesne dekoracje, piękne lustra, funkcjonalne produkty dla dzieci oraz wiele innych produktów, które znajdą zastosowanie we wnętrzach urządzonych w każdym stylu.

 

Usługi dodatkowe

 

Ogromny wybór różnorodnych tkanin oraz modnych dodatków dostępnych w salonie franczyzowym w Krakowie otwiera przed klientami nieograniczone możliwości w zakresie aranżacji wnętrz. Toteż odwiedzając salon możesz liczyć na wsparcie profesjonalnej dekoratorki, która pomoże Ci w doborze gamy tekstyliów i dodatków dopasowanych do stylu urządzanych wnętrz. Umawiając się na konsultacje z dekoratorką możesz też zdecydować się na projekt i uszycie dekoracji okiennej na konkretny wymiar. Salon zapewni Ci kompleksową usługę wraz z montażem dekoracji oraz możliwością późniejszego zamówienia usługi po serwisowej, kiedy Twoje zasłony i firany wymagać będą odświeżenia. Salon oferuje też zakup rolet i karniszy oraz usługę montażu.  W salonie zakupisz i zrealizujesz również karty podarunkowe.