Adresy salonów

Salon Rybnik ALEX
ul. Świerklańska 21
Telefon:
tel. 32 422 20 72
tel. +48 519 543 965
E-mail:
salon.rybnik@eurofirany.com.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek9:00 - 17:00
Wtorek9:00 - 17:00
Środa9:00 - 17:00
Czwartek9:00 - 17:00
Piątek9:00 - 17:00
Sobota8:00 - 13:00
Niedziela -Znajdziesz nas również tutaj:
Eurofirany - Google Maps Eurofirany - Blog Eurofirany - Facebook Eurofirany - Instagram Eurofirany - Pinterest Eurofirany - You Tube
Zapisz się do Newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłki wiadomości typu Newsletter oraz potwierdzam, iż zapoznałam/em się z Informacjami dla subskrybentów usługi Newsletter oraz Polityką prywatności.
Brak wymaganych danych!
Chcesz obejrzeć nasze produkty na żywo? Potrzebujesz porady dotyczącej wystroju okna?
Chcesz zamówić dekoracje szyte na miarę?
Zapraszamy do naszego salonu lub na stronę szycia www.eurofirany.com.pl/szycie

Zasłony, firany, dekoracja okien Rybnik ALEX

 

Firma Eurofirany od 28 lat towarzyszy swoim klientom w doborze tekstyliów, firan, zasłon i produktów typu home & decor do wystroju mieszkań i domów. Znakiem rozpoznawczym marki Eurofirany stały się wysokogatunkowe tkaniny oraz profesjonalne doradztwo w zakresie szeroko pojętej aranżacji wnętrz. Doświadczenie i wysoka jakość oferowanych produktów sprawiły, że Eurofirany stały się idealnym partnerem do przeprowadzania aranżacyjnych metamorfoz i urządzania modnych, pięknych wnętrz.  Salon franczyzowy Eurofirany w Rybniku  także z powodzeniem sprawdza się w tej roli.

 

 Oferta sklepu Eurofirany

 

Dostępny w salonie franczyzowym Eurofirany w Tychach asortyment to przede wszystkim firany i zasłony z najwyższej jakości materiałów, wśród których znalazły się tkaniny zaprojektowane przez ikony świata mody - Evę Minge i Pierre Cardin. Poszukującym eleganckiego stylu i wyrafinowanego piękna salon oferuje nie tylko gotowe zasłony i firany w różnorodnych wzorach i kolorach, ale także kompleksowe aranżacje okienne uszyte na miarę wraz z fachowymi poradami. Praktyczne i estetyczne walory tkanin mogą więc zostać wyeksponowane w dekoracji dla każdego rozmiaru i kształtu okna. W ofercie  salonu franczyzowego ALEX w Rybniku  znajdziesz także szerokie spektrum produktów branży home & decor - ekskluzywne tekstylia, takie jak: pościel, ręczniki, poszewki, narzuty, obrusy oraz wyjątkowe dodatki - stylowe lampy, obrazy, ceramikę i szkło artystyczne oraz wiele innych produktów, które znajdą zastosowanie we wnętrzach urządzonych w każdym stylu.