

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 468247 |
|---|---|
| Rozmiar | 85 x 85 cm |
| Szerokość towaru | 85 cm |
| Długość towaru | 85 cm |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | w liście monstery |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
Obrus welwetowy zdobiony nadrukiem egzotycznych liści to wyjątkowy element dekoracyjny, który doda wnętrzu tropikalnego uroku i elegancji. Jego miękka, welwetowa tkanina przyciąga wzrok, nadając powierzchni bogaty, luksusowy wygląd. Nadruk egzotycznych liści w intensywnych, kolorach wprowadza do przestrzeni powiew świeżości i subtelną dzikość, idealnie pasując do nowoczesnych oraz rustykalnych aranżacji. Obrus doskonale sprawdzi się na stole, tworząc efektowną dekorację, która ożywi każde wnętrze. To połączenie elegancji, natury i nowoczesności, które idealnie wpisuje się w trend naturalnych akcentów w dekoracji wnętrz.
Dane techniczne:
szerokość: 85 cm
długość: 85 cm
skład: 100% poliester - welwet
gramatura: 200 g/m2
| Pranie ręcznie | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

