

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 432558 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | z siatki, bez prasowania |
| Wzór | jednokolorowe |
| Gramatura materiału | 150 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 400 g |
Firana LILY o strukturze miękkiej koronki przetykanej błyszczącą nicią to wyjątkowy element dekoracyjny, który może dodać elegancji i uroku każdemu wnętrzu. Jej delikatna struktura i błyszcząca nić sprawią, że okno stanie się centralnym punktem dekoracyjnym, tworząc przyjemną i romantyczną atmosferę. Firana ta jest również idealnym wyborem na wyjątkowe okazje i uroczystości.
Ażurowa tkanina z miękką nicią szenilową, dodaje delikatności i romantyzmu dekoracji okiennej. Błyszcząca nić moherowa, którą przetykana jest firana, nadaje dekoracji subtelnego blasku i elegancji. Subtelna koronkowa struktura przetykana błyszczącą nicią świetnie nadaje się do dekoracji w stylu retro, klasycznym lub romantycznym. Gęsta struktura skutecznie osłania okno przed nadmiarem światła słonecznego, nie zaciemniając jednocześnie wnętrza.
Firana jest gotowa do zawieszenia na praktycznych przelotkach, które zapewniają szybką i bezproblemową zmianę dekoracji okiennej, tworzy po zamocowaniu na drążku efekt miękkich i regularnych fałd.
Firany na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła
Dane techniczne:
wysokość: 140 cm
szerokość: 250 cm
skład: 100% poliester
średnica przelotki: 4 cm
ilość przelotek: 8 szt.
gramatura: 150 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 5%

