

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 439427 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 270 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 270 cm |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | szyfonowe |
| Wzór | fantazyjne, jednokolorowe |
| Gramatura materiału | 60 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 200 g |
Polecamy wdzięczną firanę uszytą z półtransparentnej tkaniny z efektem drobnych listeczek. Firana TULSA w odcieniu śnieżnej bieli wdzięcznie zdobi okno, a jej gęsta struktura sprawia, że wnętrze jest subtelnie osłonięte przed nadmiarem słonecznego światła, dlatego polecamy ją szczególnie do mocno nasłonecznionych pomieszczeń.Uniwersalna taśma marszcząca o szerokości 8 cm, wszyta w górnej części zasłony pozwala dostosować gęstość marszczenia, dzięki czemu tkanina elegancko prezentuje się po zawieszeniu na karniszu. Taśma posiada również tunel, co daje możliwość zawieszenia zasłony na karniszu drążkowym. Trzycentymetrowa wypustka nad taśmą to gustowny element dekoracyjny, który pełni również praktyczną funkcję zakrywając haczyki czy żabki. Uniwersalna tkanina sprawia, że firana daje możliwości dopasowania do wnętrz w różnych stylach - świetnie się sprawdzi we wnętrzu klasycznym, w stylu eko, skandynawskim, romantycznym, czy klimatach rustykalnych.
Przed zmarszczeniem firany na taśmie marszczącej, ważne jest, aby na końcach związać sznurki w supeł, co zabezpieczy je przed wyciągnięciem z taśmy.
Firany na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła.
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 270 cm
szerokość taśmy marszczącej: 8 cm
wysokość wypustki nad taśmą: 3 cm
skład: 100% poliester
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

