

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 459804 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | etaminowe |
| Wzór | jednokolorowe, w liście |
| Gramatura materiału | 75 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 400 g |
Lekka i zwiewna firana gotowa dekorowana motywem liści to znakomita propozycja dekoracji kojarząca się z ciepłymi letnimi dniami. Dekoracja została wykonana z dbałością o detale i może służyć zarówno jako firana, jak i jako zasłona, gdyż delikatnie osłania okno zapewniając wnętrzu wiele naturalnego światła. Starannie wykonane szwy boczne i dolne gwarantują, że zasłona nie marszczy się po bokach i prezentuje się w oknie bardzo efektownie. Praktyczne przelotki pozwalają na szybkie i wygodne zawieszenie firany na karniszu drążkowym, ponadto nadają dekoracji nowoczesnego charakteru. Dzięki przelotkom po zawieszeniu z łatwością ułożysz tkaninę w miękkie i regularne fale.
Firany na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 250 cm
średnica przelotki: 4 cm
ilość przelotek: 8 szt.
średnica przelotki: 4 cm
skład: 100% poliester
tolerancja rozmiaru: +/- 3%
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

