

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 432123 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 270 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 270 cm |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Szerokość taśmy | 8 cm |
| Wypustka nad taśmą | 3 cm |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | z woalu, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe, klasyczne, modne |
| Gramatura materiału | 50 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 458 g |
Firany na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła.
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 270 cm
skład: 100% poliester - woal
szerokość taśmy marszczącej: 8 cm
wysokość wypustki nad taśmą: 3 cm
gramatura: 50 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 5%
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

