

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 400798 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 270 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 270 cm |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Szerokość taśmy | 8 cm |
| Wypustka nad taśmą | 3 cm |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | matowe, etaminowe, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe |
| Gramatura materiału | 45 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 300 g |
W dekoracjach okiennych cenisz prostotę i nowoczesny styl? Szukasz gładkiej i neutralnej firany, która wizualnie rozjaśni wnętrze? Pomoże Ci w tym firana gotowa TAMINA z uszyta z gładkiej matowej tkaniny o strukturze drobnej siateczki. Firana w kolorze białym doskonale pasuje do nowoczesnych stylizacji, sprawdzi się także w stylizacjach klasycznych, rustykalnych i skandynawskich. Uniwersalna taśma marszcząca z funkcją tunelu daje możliwość mocowania firany za pomocą haczyków lub żabek, jak i na karniszu z drążkiem, wystarczy naciągnąć ją na rurkę karnisza. Pięknie zaprezentuje się w Twojej sypialni, jadalni czy salonie. Zasłona o gęstym splocie osłania okno przed światłem słonecznym, dlatego polecamy ją szczególnie do mocno nasłonecznionych wnętrz. Znakomicie prezentuje się sama, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby dobrać do niej zgodne ze stylem wnętrza zasłony. Firana jest łatwa w konserwacji - z łatwością wypierzesz ją w pralce w 30oC.
Przed zmarszczeniem firany na taśmie marszczącej, ważne jest, aby na końcach związać sznurki w supeł, co zabezpieczy je przed wyciągnięciem z taśmy.
Firany na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła.
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 270 cm
skład: 100% poliester
szerokość taśmy marszczącej: 8 cm
wypustka nad taśmą: 3 cm
gramatura: 70 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 5%
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

