

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 362007 |
|---|---|
| Rozmiar | 350 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 350 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Średnica wew. przelotki | 4 cm |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | błyszczące, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe |
| Gramatura materiału | 35 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 700 g |
Dane techniczne:
szerokość: 350 cm
wysokość: 250 cm
skład: 100% poliester
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

