

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 464863 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 270 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 270 cm |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | błyszczące, szyfonowe |
| Wzór | przecierane, z nadrukiem, modne |
| Gramatura materiału | 85 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 400 g |
Firanę HERA uszyto z efektownej, gładkiej tkaniny z delikatnym nadrukiem marmuru. Subtelny materiał zjawiskowo się mieni, dlatego firana pięknie się prezentuje. Firana uszyta z tkaniny o gęstym splocie, osłania i chroni pomieszczenie przed nadmiarem promieni słonecznych, dlatego polecamy ją szczególnie do wnętrz o dużym stopniu nasłonecznienia. Dekoracja idealnie sprawdza się we wnętrzach urządzonych w stylu glamour, jak i tych urządzonych w typowo nowoczesnym stylu. Uniwersalna taśma marszcząca z funkcją tunelu daje możliwość zawieszenia zasłony za pomocą żabek, haczyków lub na karniszu drążkowym. Ten sposób zawieszenia jest niezwykle wygodny, i sprawia, że zmiana dekoracji okiennej trwa tylko krótką chwilę. Idealnie dopasuje się do okna w Twojej sypialni, jadalni czy salonie. Znakomicie prezentuje się sama, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby dobrać do niej wzorzyste lub gładkie zasłony.
Przed zmarszczeniem firany na taśmie marszczącej, ważne jest, aby na końcach związać sznurki w supeł, co zabezpieczy je przed wyciągnięciem z taśmy.
Firany na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła.
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 270 cm
skład: 100% poliester
szerokość taśmy marszczącej: 8 cm
wysokość wypustki nad taśmą: 3 cm
gramatura: 85 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 3%
| Pranie ręcznie | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

