

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 433356 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 260 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 260 cm |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | błyszczące, z siatki, gładkie, bukla, bez prasowania |
| Wzór | modne |
| Gramatura materiału | 90 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 300 g |
Firana MAJA została wykonana z wyjątkowej tkaniny o strukturze siatki z efektem bukli, co nadaje jej niezwykłą fakturę i wygląd. Ta siatkowa struktura tworzy interesujący wzór i efekt wizualny. Jednak to nie wszystko – firana przeplatana jest złotą nicią, co nadaje jej elegancki i błyszczący akcent.
Srebrna nić jest delikatnie wpleciona w tkaninę, tworząc subtelny, lśniący wzór na powierzchni firany. Mieniący się efekt na powierzchni firany dodaje dekoracji elegancji i znakomicie pasuje do nowoczesnych wnętrz, także dla stylu glamour.
Firana MAJA świetnie się sprawdzi jako ozdoba okienna w różnych pomieszczeniach, od salonu po sypialnię. Jej unikalna faktura i subtelny blask złotej nici przyciągają uwagę i dodają dekoracji wyrafinowanego charakteru. Siatka o drobnych oczkach osłania wnętrze, nie zaciemniając jednocześnie wnętrza. Firana MAJA jest idealna dla miłośników stylu glamour we wnętrzach.
Dekorację bez trudu ułożysz w świetle okna; służą do tego praktyczne przelotki, dzięki którym tkanina układa się w symetryczne i równe fałdy.
Firany na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 260 cm
ilość przelotek: 8 szt.
średnica przelotki: 4 cm
skład: 100 % poliester
gramatura: 90 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 5%

