

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 408457 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Średnica wew. przelotki | 4 cm |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | etaminowe |
| Wzór | w kwiaty |
| Gramatura materiału | 85 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 300 g |
Marzysz o zmienie wystroju swojego mieszkania? Postaw na lekką, zwiewną firanę ISABEL, która będzie piękną ozdobą okien w każdym pomieszczeniu. Jej uniwersalny design wkomponuje się w aranżację pokoju w stylu romantycznym, jak i w stylu minimalistycznym, czy skandynawskim. Niezwykle subtelny wzór delikatnyh kwiatów sprawia, że pomieszczenie nabiera lekkości i świeżości. Praktyczne przelotki umieszczone na stałe sprawdzą się doskonale podczas wieszania i zmiany dekoracji. Dekoracja posiada 8 przelotek, dzięki którym firana układa się w symetryczne fale. Wygodna w użytkowaniu, zachwycająca i piękna firana odmieni Twoje wnętrze. Niebywały efekt bez wysiłku. Przekonaj się, dekorując okna!
Firany na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 250 cm
skład: 100 % poliester
ilość przelotek: 8 szt.
średnica przelotki: 4 cm
gramatura: 85 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 5%
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

