Katalog_jesień
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.  • slid
  • slid
  • slid
wsteczwstecz20 lat eurofiran

20 lat eurofiran


20 lat Eurofiran

Kolejne z cyklu ogólnopolskich spotkań z klientami w siedzibie głównej firmy Eurofirany w Żywcu odbyło się w dniach 14-18 lutego 2011 roku. Tym razem, ze względu na szczególne okoliczności, było to wydarzenie niezwykłe.

Rok 2011 jest dla naszej firmy rokiem wyjątkowym – świętujemy jubileusz 20-lecia istnienia na rynku. Na spotkanie tłumnie przybyli goście z kraju i zagranicy, ogółem do siedziby naszej firmy zjechało blisko 2000 osób, które nie tylko podziwiały najnowsze kolekcje przygotowane przez naszą firmę, ale również miały okazję uczestniczyć w szkoleniu, które poprowadziła sama EVA MINGE. Największa polska projektantka „świeżo” po przylocie z New York Fashion Week zaprezentowała najnowsze trendy we wnętrzarstwie na nadchodzący sezon oraz poprowadziła specjalne szkolenie z zakresu technik sprzedaży dóbr luksusowych.

Podczas tego niecodziennego spotkania przedstawiliśmy nie tylko najnowsze kolekcje: firan, zasłon, obrusów, kocy, narzut, pościeli, ręczników, ale również po raz pierwszy zaprezentowaliśmy największy w Polsce showroom konceptów aranżacyjnych oraz - premiera na rynku polskim - nowoczesną kolekcję kwiatów FLORE.

To jeszcze nie wszystko. W części wieczornej spotkania goście mieli niespotykaną okazję obejrzenia nakręconego przez TVP filmu o drodze do sukcesu właścicieli firmy. Na deser zaś wystąpiła królowa polskiej sceny muzycznej - DODA, która rozgrzała do czerwoności parkiet przed trwającym do białego rana bankietem.
 

kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto
kategoria foto

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 25 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu