Katalog_jesień
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.wsteczwsteczGazele Biznesu

Gazele Biznesu


GAZELE BIZNESU 
W 17. edycji rankingu najbardziej dynamicznych firm w województwie śląskim nie mogło zabraknąć naszej firmy. Nagroda od 2000 roku przyznawana jest przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group, m.in. Puls Biznesu. Tytuł Gazeli trafia do dynamicznie rozwijających się firm, które wypracowały najlepsze wyniki finansowe w ubiegłym roku. Dołączenie do grona laureatów jest dla nas dużym wyróżnieniem i jednocześnie doskonałym ukoronowaniem jubileuszowego roku 2016, w którym nasza firma obchodziła 25-lecie działalności. Dziękujemy wszystkim – Partnerom, Klientom oraz Pracownikom – dzięki którym możemy wspólnie celebrować ten sukces. Nagrodę podczas uroczystej gali Gazele Biznesu 2016 w Katowicach odebrał Pan Bogusław Choczyński, współwłaściciel firmy Eurofirany.

 

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 25 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu