• slid
wsteczwsteczOferty Pracy

Oferty Pracy

SPRZEDAWCA NA STOISKU ŚWIĄTECZNYM (wiele lokalizacji)

EUROFIRANY B.B. CHOCZYŃSCY Sp.J

Obecnie poszukujemy sprzedawców do pracy na stoiska świąteczne w następujących lokalizacjach:

Bielsko-Biała – Galeria Sarni Stok, Warszawa – FH Piaseczno, Szczecin – Galeria Kaskada, Gorzów – Galeria Askana, Galeria Nova Park, Radom – Galeria Słoneczna, Kraków – Galeria Krakowska, Galeria Zakopianka, Łódź – Galeria Łódzka, Olsztyn – Galeria Warmińska

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa klienta,

  • Obsługa kasy,

  • Doradztwo w zakresie sprzedawanego asortymentu.

WYMAGANIA:

  • Dyspozycyjność,

  • Komunikatywność, entuzjazm oraz zaangażowanie,

  • Umiejętność współpracy w zespole,

  • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem,

  • Mile widziany status studenta.

OFERUJEMY:

  • Motywacyjny system wynagrodzeń (stawka godzinowa oraz prowizja od sprzedaży)

  • Miłą atmosferę w  pracy,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Umowę zlecenie (możliwość podjęcia pracy w salonie firmowym w oparciu o umowę o pracę).

W temacie wiadomości proszę o wpisanie nazwy miasta.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: AnetaK@eurofirany.com.pl

DODANO: wtorek, 24 październik 2017