• slid
wsteczwsteczOferty Pracy

Oferty Pracy

DEKORATOR - SPRZEDAWCA (Wrocław Domar)

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

EUROFIRANY B.B. CHOCZYŃSCY Sp. J

Stanowisko: Sprzedawca - Dekorator

Zakres obowiązków:

Obsługa klienta w zakresie sprzedawanego asortymentu,

Przygotowanie koncepcji oraz wyceny dekoracji okiennych,

Doradztwo w zakresie materiałów i doboru produktów.

Wymagania:

Dyspozycyjność, kreatywność w działaniu,

Wyobraźnia przestrzenna,

Zdolności manualne i umiejętność prezentacji towaru w salonie,

Zainteresowania trendami w dziedzinie wyposażenia wnętrz,

Doświadczenie w pracy na stanowisku artystycznym,

Mile widziana umiejętność szycia,

Dobra organizacja pracy,

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Motywacyjny system wynagrodzeń,

Umowę o pracę,

Rozwój zawodowy - system szkoleń,

Pracę w pełnym pasji zespole,

Możliwość projektowania niepowtarzalnych aranżacji okien.

CV proszę przesyłać na adres: AnetaK@eurofirany.com.pl

W CV prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych".

DODANO: środa, 28 luty 2018