• slid
wsteczwsteczOferty Pracy

Oferty Pracy

SPRZEDAWCA DEKORATOR - BIAŁYSTOK

W związku z dynamicznym rozwojem i dalszymi planami strategicznymi Naszej Firmy poszukujemy pracowników na stanowisko Sprzedawca/Dekorator

Miejsce pracy: Białystok CH Fasty

OBOWIĄZKI:
  • Obsługa klienta w zakresie sprzedawanego asortymentu,
  • Przygotowanie koncepcji oraz wyceny dekoracji okiennych,
  • Doradztwo w zakresie materiałów i doboru produktów.
WYMAGANIA:
  • Dyspozycyjność, kreatywność w działaniu,
  • Zdolności manualne i umiejętność prezentacji towaru w salonie,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Zainteresowania trendami w dziedzinie wyposażenia wnętrz,
  • Mile widziana znajomość branży.
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Rozwój zawodowy - system szkoleń,
  • Pracę w pełnym pasji zespole.

Kandydaci spełniający w/w wymagania, zainteresowani pracą, proszeni są o przesłanie aplikacji (CV) na adres: AnetaK@eurofirany.com.pl.

W CV prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych". DODANO: piątek, 1 luty 2019