• slid
wsteczwsteczOferty Pracy

Oferty Pracy

Krawcowa - Żywiec

Firma Eurofirany, której siedziba od 1991 r. znajduje się w Żywcu, jest niekwestionowanym liderem międzynarodowego rynku sprzedaży detalicznej i hurtowej artykułów z branży wyposażenia wnętrz. Współpracuje z ponad 300 fabrykami na całym świecie oraz z ponad tysiącem sklepów w Polsce i za granicą. Obecnie Eurofirany posiadają ponad 60 salonów stacjonarnych. Firma odnosi sukcesy zarówno w prowadzeniu sklepów tradycyjnych, jak i sklepu internetowego, tworząc nowoczesną, zintegrowaną sieć kanałów dotarcia do klientów. Od 2019 roku została utworzona nowa marka DESIGN 91, skierowana do młodych odbiorców, której produkty wyróżnia minimalistyczny styl oraz proste i nowoczesne wzornictwo.

W związku z dynamicznym rozwojem i dalszymi planami strategicznymi naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Krawcowa/Krawiec
Miejsce pracy: Żywiec

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• szycie firan, zasłon, zgodnie ze standardami firmy,
• pomoc na szwalni (marszczenie, upinanie),
• kontrola jakości,
• współpraca z projektantami.

WYMAGANIA:

• doświadczenie zawodowe,
• mile widziane doświadczenie w szyciu firan i zasłon,
• dyspozycyjność,
• komunikatywność,
• umiejętność organizowania pracy własnej i dbałość o szczegóły.

OFERUJEMY:

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
• karta zniżkowa na nasze produkty,
• rozwój zawodowy – szkolenia.

Kandydaci spełniający w/w wymagania, zainteresowani pracą, proszeni są o przesłanie aplikacji (CV) na adres: dorota.polmiarek@eurofirany.com.pl

W CV prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2019, poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. DODANO: piątek, 20 wrzesień 2019