

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 453437 |
|---|---|
| Rozmiar | 150 x 200 cm |
| Szerokość towaru | 150 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Gramatura materiału | 260 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | flano |
| Wzór | we wzory geometryczne, 3d |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 850 g |
Efektowny koc flano CINDY 6, którym pięknie udekorujesz swój salon lub sypialnię. Niezwykle miękka i miła w dotyku tkanina, z której uszyto koc sprawia, że z rozkoszą otulisz się nim każdego wieczoru.
Ciepły i puchaty koc posłuży Ci zarówno jako przyjemne okrycie, jak i jako zjawiskowa dekoracja wnętrza. Tkanina o oryginalnej fakturze, którą dekoruje wzór dający wrażenie efektu 3D, pięknie zaprezentuje się na sypialnianym łóżku czy salonowej kanapie. Subtelny, geometryczny wzór koca podkreśli nowoczesny charakter wnętrza, nadając mu przy tym przytulnego klimatu. Z kolei piękne kolory ładnie dopełnią każdą, modną aranżacje. Miękki, starannie wykonany koc to praktyczny i piękny dodatek, który obowiązkowo powinien znaleźć się w każdym domu.
Dane techniczne:
szerokość: 150 cm
długość: 200 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 250 gsm
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

