

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 453458 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 160 cm |
| Szerokość towaru | 70 cm |
| Długość towaru | 160 cm |
| Gramatura materiału | 260 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | flano |
| Wzór | we wzory geometryczne, 3d, jednokolorowe |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 360 g |
Efektowny koc narzuta na fotel flano CINDY 6, którym pięknie udekorujesz swój salon lub sypialnię. Niezwykle miękka i miła w dotyku tkanina, z której uszyto koc sprawia, że z rozkoszą otulisz się nim każdego wieczoru.
Tkanina o oryginalnej fakturze, którą dekoruje wzór dający wrażenie efektu 3D, pięknie zaprezentuje się na fotelu. Subtelny, geometryczny wzór koca podkreśli nowoczesny charakter wnętrza, nadając mu przy tym przytulnego klimatu. Z kolei piękne kolory ładnie dopełnią każdą, modną aranżacje. Miękki, starannie wykonany koc to praktyczny i piękny dodatek, który obowiązkowo powinien znaleźć się w każdym domu.
Dane techniczne:
szerokość: 70 cm
długość: 160 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 250 gsm
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

