

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 483447 |
|---|---|
| Rozmiar | 200 x 220 cm |
| Szerokość towaru | 200 cm |
| Długość towaru | 220 cm |
| Gramatura materiału | 550 g/m² |
| Gramatura opis | wierzch 550 g/m2, spód 180 g/m2 |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, futrzane |
| Wzór | 3d, jednokolorowe |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
Odkryj wyjątkowy komfort i elegancję dzięki temu przytulnemu kocowi futrzanemu. Miękkie, grube futerko z efektownym wytłaczanym wzorem 3D sprawia, że koc jest nie tylko ciepły, ale również stylowy i dekoracyjny. Spód koca wykonany jest z gładkiego welwetu, który dodaje mu elegancji i przyjemnej w dotyku faktury.
Koc o gramaturze 550 g/m² zapewnia wyjątkowe ciepło, a welwetowy spód o gramaturze 180 g/m² gwarantuje miękkość i komfort użytkowania. Idealny do okrycia się w chłodne wieczory, dekoracji kanapy czy łóżka, łącząc funkcjonalność z nowoczesnym designem.
Cechy produktu:
Typ: gruby koc futrzany z efektem 3D
Wzór: wytłaczany, trójwymiarowy
Materiał spodu: gładki welwet
Gramatura: futerko 550 g/m², spód welwetowy 180 g/m²
Styl: przytulny, elegancki, nowoczesny
Idealny do użytku domowego: kanapa, łóżko, fotel
Łatwy w pielęgnacji i trwały
Produkt wielosezonowy, doskonały na chłodne wieczory
Dane techniczne:
szerokość: 200 cm
długość: 220 cm
skład: 100% poliester
gramatura: wierzch: 550 g/m2, spód: 180 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/-3%

