

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 480414 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 180 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 180 cm |
| Sposób zawieszenia | oczka |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | etaminowe |
| Wzór | w kwiaty, haftowane |
| Gramatura materiału | 70 g/m² |
| Jednostka miary | kpl. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 400 g |
Komplet dwóch firan wykonanych z lekkiej etaminy to połączenie subtelności i elegancji. Brzegi firan zostały ozdobione misternym haftem stokrotek, który dodaje całości romantycznego i wyrafinowanego charakteru. Firany wyposażone są w tunel umożliwiający łatwe zawieszenie na karniszu oraz w zestaw troczków, pozwalających na efektowne podpięcie firan na oknie. Dzięki temu można tworzyć harmonijne układy dekoracyjne, które pięknie rozpraszają światło i dodają wnętrzu lekkości. To idealny wybór do eleganckich salonów, sypialni lub pokoju gościnnego.
Cechy produktu:
komplet 2 firan z lekkiej etaminy
dekoracyjne brzegi z haftem stokrotek
sposób zawieszenia: tunel na karnisz
w zestawie troczki do podpięcia firan
miękka tkanina, efektownie układająca się w fale
subtelny i elegancki motyw kwiatowy
idealna do wnętrz klasycznych, romantycznych i nowoczesnych
pięknie rozprasza światło, dodając pomieszczeniu lekkości
Dane techniczne:
| Pranie ręcznie | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

