

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 483543 |
|---|---|
| Rozmiar | 30 x 40 cm |
| Szerokość towaru | 30 cm |
| Długość towaru | 40 cm |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, lniane |
| Wzór | roślinne |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 170 g/m² |
| Jednostka miary | kpl. |
| Skład materiałowy | 85% POLIESTER, 15% LEN |
Komplet 4 eleganckich serwetek wykonanych z tkaniny o naturalnym splocie z dodatkiem lnu, który nadaje im wyjątkowy, szlachetny wygląd. Każda serwetka została ozdobiona subtelnym haftem roślinnym, podkreślającym ich dekoracyjny i ponadczasowy charakter. Naturalna struktura materiału doskonale komponuje się z różnymi aranżacjami stołu – od codziennych posiłków po uroczyste okazje. Serwetki wprowadzają do wnętrza ciepło, harmonię i elegancję, stanowiąc piękne uzupełnienie nakrycia stołu.
Cechy produktu
Komplet zawiera: 4 serwetki
Materiał: tkanina z dodatkiem lnu
Splot: naturalny, dekoracyjna struktura materiału
Zdobienie: delikatny haft roślinny
Styl: naturalny, elegancki i ponadczasowy
Idealne do codziennego użytku oraz na specjalne okazje
Staranne i estetyczne wykonanie
Doskonałe uzupełnienie dekoracji stołu
Dane techniczne:

