

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 460480 |
|---|---|
| Rozmiar | 27 x 27 x 7 cm |
| Szerokość towaru | 27 cm |
| Długość towaru | 27 cm |
| Wysokość towaru | 7 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 790 g |
MISA dekoracyjna GAIA to elegancki i wyrafinowany element dekoracyjny, który doda blasku każdemu wnętrzu. Jej powierzchnia ozdobiona jest delikatnym, wypukłym wzorem, który nadaje jej wyjątkowej tekstury i artystycznego charakteru. Brzegi misy subtelnie cieniowane złotym kolorem tworzą efekt przejścia od głębi do jasności, dodając całości luksusowego wykończenia. Idealna do wyeksponowania świec czy innych dekoracji, patera stanowi zarówno funkcjonalny, jak i stylowy dodatek do salonu, jadalni czy kuchni.
Zaleca się czyszczenie wyłącznie, wilgotną delikatną ściereczką
Ten produkt został zaprojektowany jako element dekoracyjny. Nie posiada atestu do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne:
długość: 27 cm
szerokość: 27 cm
wysokość: 7 cm
skład: 100% glinka ceramiczna


Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty