

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 440118 |
|---|---|
| Rozmiar | 170 x 210 cm |
| Szerokość towaru | 170 cm |
| Długość towaru | 210 cm |
| Towar dwustronny | Nie |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, z mikrofibry |
| Wzór | z nadrukiem, kolorowy |
| Gramatura materiału | 70 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 1200 g |
Dziecięca radość i beztroska powinna gościć również w pokoju dziecka. Polecamy narzutę na łóżko w kontrastujących kolorach zdobioną nadrukiem emotikonów. Przyjemna w dotyku tkanina pikowana jest techniką zgrzewania na gorąco (hot press), dzięki której uzyskano trwały wzór oraz dłuższą trwałość materiału. Lekkie wypełnienie sprawia, że narzuta po zaścieleniu miękko otula łóżko. Narzuta na łóżko to praktyczny sposób na zachowanie porządku w sypialni, jak i świeżości pościeli przez dłuższy czas. Żywa kolorystyka wnosi do wnętrza pozytywny nastrój. Narzuta idealnie nadaje się do nowoczesnej sypialni utrzymanej w minimalistycznym stylu. A może szukasz oryginalnego prezentu dla dziecka?
Dane techniczne:
szerokość: 170 cm
długość: 210 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 70( wierzch)+120(wypełnienie)++70(spód) gms
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

