

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 469863 |
|---|---|
| Rozmiar | 220 x 240 cm |
| Szerokość towaru | 220 cm |
| Długość towaru | 240 cm |
| Towar dwustronny | Nie |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, z mikrofibry |
| Wzór | jednokolorowe, klasyczne |
| Gramatura materiału | 320 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Waga netto | 2600 g |
Elegancka narzuta wykonana z wysokiej jakości matowej tkaniny, charakteryzująca się widocznym splotem. Dzięki tradycyjnej metodzie pikowania, na narzucie powstał wyjątkowy wzór wypukłych pasów o różnej szerokości, który nadaje jej unikalny, trójwymiarowy efekt.
Spód narzuty jest uszyty z gładkiej, matowej tkaniny, co zapewnia stabilność i zapobiega jej zsuwaniu się z łóżka lub kanapy. Narzuta doskonale prezentuje się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach.
Posiadamy również poszewki dekoracyjne TARA, co pozwala na stworzenie eleganckiego kompletu dekoracyjnego.
Cechy produktu:
Dane techniczne:
szerokość: 220 cm
długość: 240 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 320 g/m2
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować |

