

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 458994 |
|---|---|
| Rozmiar | 170 x 210 cm |
| Szerokość towaru | 170 cm |
| Długość towaru | 210 cm |
| Towar dwustronny | Tak |
| Rodzaj tkaniny | hot press |
| Wzór | w marmurek |
| Gramatura materiału | 150 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 1100 g |
Narzuta welwetowa LUIZ, pikowana metodą hot press, to niezwykle ekskluzywny element dekoracyjny, który nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru i luksusowego wyglądu. Wykonana z najwyższej jakości welwetu, narzuta zachwyca nie tylko swoją miękkością i przyjemnym w dotyku materiałem, ale także wyjątkową głębią koloru i jedwabistym połyskiem, charakterystycznym dla welwetu. Pikowana metodą hot press, narzuta otrzymuje eleganckie, trójwymiarowe geometryczne wzory, które dodają jej unikalnego uroku i luksusowego wykończenia. Błyszczący wzór marmuru to misternie wykonane detale, które dodają narzucie wyjątkowej elegancji i efektowności. Narzuta to nie tylko praktyczny element, ale również piękna ozdoba, która odmienia atmosferę całego pomieszczenia. Dzięki niej wnętrze nabiera elegancji i wyrafinowania, a Ty możesz cieszyć się luksusowym komfortem i estetyką każdego dnia.
Dane techniczne:
szerokość: 170 cm
długość: 210 cm
skład: 100 % poliester- welwet
gramatura: 150 g/m2
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować |

