

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka -1-2 dni robocze.
| SKU | 423453 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 160 cm |
| Szerokość towaru | 70 cm |
| Długość towaru | 160 cm |
| Towar dwustronny | Nie |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, matowe, hot press, welurowe |
| Wzór | we wzory geometryczne |
| Gramatura materiału | 250 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 570 g |
Narzuta na fotel SOFIA to elegancki i stylowy dodatek, który nadaje wnętrzu świątecznego uroku i przytulnego klimatu. Welwetowa tkanina dodaje narzucie miękkości i wyjątkowego połysku, co sprawia, że prezentuje się luksusowo i elegancko. Pikowanie metodą hot press zapewnia równomierne i trwałe wytłoczenie wzoru jodełki na całej powierzchni narzuty, co nadaje jej wyjątkowego charakteru. Jest to również praktyczny dodatek, który chroni fotel przed zabrudzeniami i otarciami, jednocześnie dodając mu blasku.
Dane techniczne:
Długość: 70 cm
Szerokość: 160 cm
skład: 100% poliester
gramatura: wierzch (welwet) 250 g/m2+wypełnienie 120 g/m2+spód (mikrofibra) 65g/m2
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować |

