

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 478355 |
|---|---|
| Rozmiar | 220 x 240 cm |
| Szerokość towaru | 220 cm |
| Długość towaru | 240 cm |
| Towar dwustronny | Nie |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe |
| Wzór | we wzory geometryczne |
| Gramatura materiału | 210 g/m² |
| Gramatura opis | wierzch 210 g/m2, wypełenienie 80 g/m2, spód 70 g/m2 |
| Standard Oeko-Tex | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
Odkryj ponadczasowy styl i luksusowy wygląd swojej sypialni.
Ta wyjątkowa narzuta została wykonana z miękkiej, welwetowej tkaniny, której subtelny połysk dodaje wnętrzu elegancji i klasy.
Powierzchnia narzuty została ozdobiona pikowanym wzorem rombów, wykonanym nowoczesną metodą hot press – bez użycia nici, co gwarantuje idealnie gładkie, trwałe i estetyczne wykończenie.
Spód narzuty uszyto z matowej, tkaniny, która zapobiega jej zsuwaniu się z łóżka i zapewnia idealne ułożenie przez cały dzień.
Cechy produktu:
Materiał wierzchni: miękki welwet o eleganckim połysku
Spód: matowa tkanina
Pikowanie w geometryczny wzór rombów metodą hot press (bez nici)
Luksusowy wygląd, miękka i przyjemna w dotyku struktura
Łatwa w utrzymaniu czystości – można prać w pralce
Doskonała jako narzuta, koc lub dekoracyjne przykrycie łóżka
Dzięki tej narzucie Twoja sypialnia zyska wyjątkowy charakter, a łóżko będzie zawsze wyglądało elegancko i schludnie.
Dane techniczne:
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować |

