

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 480951 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 220 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Długość towaru | 220 cm |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, wodoodporne |
| Wzór | strukturalne, melanżowe, klasyczne |
| Plamoodporność | Tak |
| Gramatura materiału | 170 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
Elegancki obrus wykonany z jednokolorowej melanżowej tkaniny, który łączy nowoczesny design z funkcjonalnością. Największą zaletą jest wodoodporna powłoka, dzięki której obrus świetnie sprawdzi się zarówno w jadalni, jak i na tarasie czy balkonie. Wytrzymały materiał jest przyjemny w dotyku i łatwy w utrzymaniu czystości, co sprawia, że każdy posiłek staje się przyjemnością.
Cechy:
Materiał: jednokolorowa melanżowa tkanina
Wodoodporny – chroni stół przed zabrudzeniami i płynami
Łatwy w czyszczeniu, odporny na plamy
Idealny do jadalni, tarasu i balkonu
Elegancki, minimalistyczny design
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
długość: 220 cm
skład: 100% poliester
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

