

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 473391 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 180 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Długość towaru | 180 cm |
| Rodzaj tkaniny | ekologiczne, bawełniane |
| Wzór | świąteczne |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 185 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 560 g |
Wprowadź świąteczną atmosferę do swojego domu dzięki eleganckiemu obrusowi zdobionemu zimowym motywem. Wykonany z wysokiej jakości bawełnianej tkaniny, łączy w sobie naturalną miękkość, trwałość i komfort użytkowania. Subtelny wzór wprowadza przytulny, świąteczny klimat, idealny na rodzinne spotkania przy stole.
Cechy produktu:
Materiał: 100% bawełna – miękka, trwała i łatwa w pielęgnacji
Wzór: zimowy motyw – subtelny, dekoracyjny i świąteczny
Idealny do świątecznych okazji
Uniwersalne wymiary pasujące do większości stołów
Elegancki design, który wprowadza przytulny, zimowy klimat
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

