

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 435114 |
|---|---|
| Rozmiar | ∅ 14 x 15 cm |
| Wysokość towaru | 15 cm |
| Średnica towaru | 14 cm |
| Otwory odpływowe | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | SZKŁO |
| Waga netto | 800 g |
Szukasz praktycznych i eleganckich dodatków, które podkreślają styl wnętrza? Efektowna i piękna osłonka na donicę ze szkła artystycznego o kulistej formie, dyskretnie kryje doniczkę, elegancko uzupełniając aranżację wnętrza. Złoty odcień osłonki z efektem pękania tworzy ciekawy efekt wizualny widoczny na zewnątrz szkła. Praktyczna i piękna oprawa donicy, wpasuje się zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz elegancko podkreślając styl aranżacji.
Dane techniczne:
średnica: 14 cm
wysokość: 15 cm
skład: szkło


Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty