Kołdra GOLD

Kołdra GOLD

Nr Katalogowy: 95270
Rozmiar: 200 X 220 cm
Kolor: biały
Produkt niedostępny
220,00 PLN
Darmowa dostawa powyżej 250 PLN
Zakupy na raty już od 300 PLN
Lubisz obudzić się wypoczęta i zrelaksowana? Kołdra z kolekcji GOLD posiada wypełnienie z lekkich i elastycznych włókien poliestrowych HCS dzięki czemu zapewni Ci komfort snu.  Włókna HCS są to włókna rurkowe o kształcie sprężynki, które w efekcie powodują, że w kołdrze jest więcej powietrza, a to z kolei wpływa na trzymanie przez nią ciepła oraz zmniejszenie jej ciężaru. Dodatkowo każde włókno pokryte jest silikonem aby nadać mu przyjemny dotyk i śliskość, a kołdrę uczynić bardziej delikatną i miękką. Zastosowanie lekkiej tkaniny składającej się z  bawełny oraz poliestru zapewnia większą wytrzymałość na uszkodzenia i sprawia że jest mniej kurczliwa, a gramatura o wadze 110g/m czyni kołdrę lżejszą od popularnych kołder w tkaninie bawełnianej.
Kołdra posiada właściwości antyalergiczne potwierdzone badaniem przez Instytut Medycyny Pracy w Łodzi. Ponadto możliwość prania w temp. 600C, (sporadycznie w 950C) pozwala na utrzymanie czystości.
Kołdra posiada certyfikat jakości Oko-Tex Standard kl.I (klasa najbardziej restrykcyjna oznaczająca wyroby przeznaczone dla dzieci).
Wyprodukowana w Polsce.

Dane techniczne:

kolor: biały
tkanina: 45% bawełna, 55% poliester, 
wypełnienie: włókno 100% poliestrowe HCS
wymiary: 220 X 200 cm