• slid
Roleta rzymska zaciemniająca AVA
NOWOŚĆ

Roleta rzymska zaciemniająca AVA

Nr Katalogowy: 325533
Rozmiar: 100 X 170 cm
Produkt niedostępny
365,00 PLN
Darmowa dostawa powyżej 250 PLN
Zakupy na raty już od 300 PLN
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Szukasz ochrony przed promieniami słonecznymi? Chcesz, by pomieszczenie było komfortową strefą relaksu zawsze, kiedy tego potrzebujesz? Poznaj kolekcję naszych stylowych rolet zaciemniających zaprojektowanych z gładkiej tkaniny typu dimout, która wyróżnia się satynową powierzchnią i delikatnym połyskiem. Nasze rolety łączą w sobie trzy najważniejsze w nowoczesnych dekoracjach aspekty - funkcjonalność,  piękno i oryginalny design. Dzięki systemowi umożliwiającemu podciąganie i opuszczanie tkaniny zwijanej w efektowne fałdy, rolety są niezwykle funkcjonalne i proste w obsłudze. Sprawdzają się w każdym wnętrzu – szczególnie w sypialniach i pomieszczeniach, w których chcesz mieć kontrolę nad dawkowaniem światła słonecznego. Rolety zaciemniające to mistrzowskie połączenie niezwykłej estetyki z wyjątkową funkcjonalnością - idealna harmonia użyteczności i piękna!
 

OBSŁUGA: Podnoszenie oraz opuszczanie rolety następuje poprzez samoblokujący mechanizm koralikowy - dyskretnie ukryty w kasecie pod tkaniną. System sterujący roletą pozwala płynnie i precyzyjnie regulować dobrany do naszych potrzeb i pory dnia dopływ światła, a tkanina układa się w eleganckie fałdy dzięki specjalnym elementom usztywniającym wszytym co ok. 25-30 cm.

MONTAŻ: Rolety są przystosowane do montażu do sufitu oraz na ścianę. W zestawie znajdują się niezbędne akcesoria. Aby najlepiej dopasować roletę do okna, powinna ona sięgać ok. 5 cm poza światło okna z każdej strony.

KONSERWACJA: Utrzymanie rolet w czystości i ich konserwacja nie nastręcza żadnych trudności. Tkanina przyczepiona jest do systemu mocującego za pomocą rzepa, dzięki któremu zdejmiesz ją i powiesisz jednym ruchem ręki. Przed praniem należy wyjąć elementy usztywniające. Wyjęcie elementów jest łatwe - tunele są zaprojektowane w sposób umożliwiający bezproblemowe wyjmowanie prętów usztywniających. Materiał możesz uprać ręcznie w 30oC. 

 

Dane techniczne:

 
szerokość: 100 cm
wysokość: 170 cm
cechy tkaniny: drukowana, zaciemniająca typu dimout, z satynowym połyskiem
mechanizm: samoblokujący system koralikowy
skład: 100% poliester 
zaciemnienie: do 90%
gramatura:  250 g/m2

Produkt szyty z pasją w naszej pracowni w Polsce